Jak zdravě hubnout

Blíží se Vánoce a s nimi doba hojnosti a přejídání. Na Nový rok si pak řada lidí dává různá předsevzetí a mezi nejčastější patří zhubnutí. Každý ovšem k hubnutí přistupuje jinak. Někdo se začne více hýbat, jiný sází na různé „zaručené“ diety. Jejich účinek je většinou pochybný a nezřídka tato snaha končí „jo-jo“ efektem. To znamená, že tělo se brzy po skončení diety vrátí na původní hmotnost a často i na vyšší. Pokud chcete vědět, jak zhubnout zdravě a bez vedlejších účinků, pak zkuste ketodietu, jejímž základem je proteinová dieta.

Co je proteinová dieta?

Všeobecně je známa také pod pojmy keto dieta, ketogenní, bílkovinová nebo bílkovinná dieta. Přitom se pod všemi těmito názvy skrývá to samé. Z názvu proteinová dieta vyplývá, že jejím principem je navýšení příjmu proteinů, čili bílkovin a také tuků. Současně se snižuje na minimum příjem sacharidů. Důsledkem je nastartování metabolického stavu, kterému se říká ketóza. Tělo při ní čerpá energii téměř výhradně ze své vlastní tukové zásoby. Při tomto spalování tuků se ale zároveň chrání svalová hmota, a to díky zvýšenému množství bílkovin ve stravě. Efekt keto diety tedy spočívá v tom, že vaše tělo bude spalovat tuky, zároveň chránit svaly, a to vše bez jakékoliv fyzické námahy.

Chcete hubnout pomocí ketodiety?

Stačí se obrátit na odborníky v It´s my life, kteří vám poradí a sestaví jídelníček na hubnutí doslova na míru na základě analýzy vašeho těla pomocí přístroje InBody. Doporučí vám speciální produkty, které si můžete objednat v e-shopu It´s my life. Hlavní devizou těchto produktů je, že jsou všechny vyrobeny z nejkvalitnějších surovin. Pokrmy neobsahují žádné chemické náhražky, glutamáty, konzervanty či umělá barviva. Podstatné je, že všechny receptury sestavují vlastní odborníci It´s my life. Zdravý jídelníček na míru nastartuje ve vašem těle zdravý proces hubnutí. Mohou si jej vyžádat jak běžní lidí, tak děti nebo aktivní sportovci. Výživový poradce It´s my life sestaví jídelníček na hubnutí i pro osoby se zdravotními komplikacemi, potravinovými intolerancemi nebo pro lidi s alergiemi.