Hledáte cyklo oblečení do jarního počasí? Poradíme, kde koupíte kvalitně a levně

Ještě než usedneme do sedla jízdního kola, měli bychom se vždy adekvátně obléknout. Je lepší koupit si oblečení, které můžeme vrstvit a tím se přizpůsobit aktuálním změnám v počasí, než mít jednu či dvě teplé vrstvy a nemít možnost „odhazovat“. Zvláště cyklisté, kteří jezdí i v nepříznivém nebo studeném počasí, by měli o své zdraví pečlivě dbát. Samozřejmostí je proto cyklo oblečení s tím, že pro studené a teplé období máme rozdílné kousky.

Co by mělo splňovat vaše cyklo oblečení?

Od cyklo oblečení očekáváme spoustu vyhovujících skutečností, byť si to neuvědomujeme. Musí nám velikostně padnout, abychom se v něm cítili dobře, což je stěžejní. Mělo by být naší druhou kůži, nijak nás neomezovalo.

V případě nepříznivého počasí nám musí zajistit teplo a sucho. K tomuto účelu je fajn používat bundy, vesty, pláštěnky, také mikiny a svetry, kvalitní čepice, čelenky, nákrčníky, rukavice, návleky. Pohodlí a dobrou viditelnost by měli pomoci zajistit vrchní vrstvy, nápadné cyklistické ponožky, reflexní prvky, správné světla, která však nebudou oslňovat jiné účastníky silničního provozu. 

Aby oblečení sloužilo, jak má, je potřeba se o něj řádně starat. Prát jej dle návodu a tu a tam použít adekvátní péči, tedy impregnační přípravky a další.

V neposlední řadě se můžete zaměřit na výrobce, kdy i podle nich si můžete koupit oblečení s výborným předpokladem, že vás nadchne. K vyzkoušeným a profesionály doporučovaným patří např. oblečení Endura, Castelli, Silvini a další. 

Cyklo oblečení pro ženy, muže i děti

Samozřejmě si můžeme vybírat i oblečení na kolo podle pohlaví. Designově povedené požaduje každý z nás, čemuž se výrobci pečlivě věnují a podle pohlaví i aktuálních trendů volí různé barevné kombinace. Ať už používáte klasická jízdní kola nebo elektrokola, cyklistické rukavice, kalhoty, kraťasy a helmu by měl mít doma každý z nás.

Obrovskou nabídku cyklo oblečení za výborné ceny najdete na Bikero.cz. Vyberou si malí, velcí, na jaro, na léto, podzim i skutečně studené období.