Sjednejte si před dovolenou kvalitní cestovní pojištění

Ať už cestujete do zahraničí na krátkou nebo dlouhou dovolenou, pracovní cestu nebo návštěvu rodiny, je dobré uzavřít si adekvátní cestovní pojištění. Nikdy nevíte, co se může přihodit a mít „v zádech“ stabilní pojišťovnu, která vám v případě potřeby pomůže, je velkou pomocí.

Obraťte se na kvalitní pojišťovnu

Cestovní pojištění bychom vždy měli zavírat se společností, které plně důvěřujeme. Ke kvalitním, dlouholetým a spolehlivým firmám patří AXA ASSISTANCE CZ s.r.o. z Prahy. Na našem trhu se pohybuje od roku 1998 a klienty chrání jak v Evropě, tak po celém světě nejen v oblasti cestovního pojištění.

Pro své zákazníky zajišťuje nejlepší lékařskou péči kdekoli na světě. K dispozici je její nonstop asistenční služba, a to i o víkendech nebo státních svátcích. Pojištění je možné sjednat nejen na pobočkách, ale i online na internetových stránkách axa-assistance.cz, takže pokud zapomenete, uzavřít jej zvládnete skutečně na poslední chvíli před odjezdem do zahraničí.

Pojištění přesně dle vašich potřeb

Pojišťovny nabízí různé druhy pojištění. Jiné potřeby bude zřejmě mít sportovec, který si jede užít do zahraničních hor adrenalinové skoky na lyžích a jiné podnikatel či zaměstnance obchodního oddělení firmy, kteří odjíždí do zahraniční řešit obchodní a pracovní záležitosti.

AXA nabízí hned tři typy cestovního pojištění. Excelent s pojištěním léčebných výloh ve výši 500 000 000 Kč, Komfort, u něhož je pojištění léčebných výhod 5 000 000 Kč a Reference s pojištěním léčebných výloh ve výši 2 500 000 Kč. U dvou prvních typů získáte i pojištění asistenčních služeb, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění zavazadel.

Podívejte se na kompletní informace týkající se cestovního pojištění na webové stránky axa-assistance.cz. Rádi vám zde s výběrem pro vás nejvhodnějšího cestovního pojištění poradí tak, abyste byli pojištěni adekvátně k typu vaší zahraniční cesty. Pokud se pojistíte u AXA ASSISTANCE CZ s.r.o, jistě se připojíte k jejím spokojeným klientům a rádi se k ní budete v případě potřeby vracet.