Dada pants – plenkové kalhotky pro děti, které se učí na nočník i WC

Nadešel čas, aby se vaše ratolest pomalu, nenásilně začala učit chodit na nočník nebo toaletu? Můžete jí snažení se velmi usnadnit s pomocí Dada pants 4, což jsou jednorázové plenkové kalhotky pro děti od 8 – 15 kg. Díky nim předejdete nechtěným nehodám, které dětem neznechutí učení se odložení plenek.

Proč právě značka Dada?

Na našem trhu jsou Dada pants už hezky dlouho. Ostatně tak, jako celá značka Dada. Jedná se o jednorázové plenky, které jsou vyráběny primárně pro polský trh. Protože jsou ale velmi kvalitní, cenově dostupné, pro děti příjemné, pohodlné, drží na svém místě, neprotékají, netrhají se a vydrží i celou noc, aniž byste děti museli budit a přebalovat, anebo je probila vlhkost.

Aby si na své přišli rodiče všech dětí, i těch s abnormálně citlivou pokožkou, vybrat si můžete ze třech sérií plenek. Dada Extra soft, Extra care a Pure care. Nechybí ani vlhčené ubrousky, které jsou k nezaplacení nejen při přebalování miminek a kojenců, ale i při každodenní péči o děti, cestování, při procházkách atd.

Kde koupit plenkové kalhotky a plenky Dada?

Plenky i plenkové kalhotky Dada můžete koupit v zavedeném e-shopu Kupplenky.cz, kde najdete i mléko a výživu, a to i kozí mléko, kojenecké potřeby, dětskou kosmetiku, plenkové dorty, látkové plenky, hračky, zboží pro maminky a mnohé jiné. 

Spousta rodičů na koupi plenek zapomíná, a pak je potřebují rychle zajistit. Tento e-shop nabízí rychlé odeslání do druhého dne, což je bezvadné. Nechybí ani bonusový program, v němž můžete sbírat body na váš další nákup a získat slevu. Všechno zboží je zde skladem. Zákazníci, kteří zde nakoupili před vámi, e-shop 100 % doporučují. Pokud se pro nákup rozhodnete, budete bezesporu také spokojeni.

Podívejte se na kompletní informace o značce Dada na webových stránkách kupplenky.cz a začněte používat plenky, jež vám udělají radost a vaše dítě se v nich bude cítit, jako v bavlnce.