Nářadí nejen na zahradu

Pokud kdokoliv potřebuje ke své práci či kutilství nářadí, může si je koupit v železářství nebo v hobby marketech. Největší výběr kvalitního nářadí ovšem nabízí společnost Eli M Store, která jej odebírá výhradně od českých výrobců. Všichni spotřebitelé mají záruku vysoké kvality, spolehlivosti a odolnosti nářadí Fieldmann, které tvoří největší část nabídky obchodu Eli M Store.

Potřeba pro stavebníky

Vedle nejrůznějšího drobného ručního nářadí značky Fieldmann, najdete v nabídce obchodu Eli M Store například různé stavební potřeby pro velké i malé stavebníky. Například se jedná o míchačky betonu a jiných směsí, kolečka či bednění. Nechybí ani topidla k topení na stavbách v zimním období nebo hořáky určené pro pokládku izolací nebo střešních krytin, které mají z jedné strany asfaltovou vrstvu.

Nářadí na zahradu

Každá zahrada vyžaduje od jejího majitele patřičnou údržbu. Jiné zahradní nářadí si budeme pořizovat pro užitkovou zahradu, a jiné zase pro okrasný typ zahrady. Obchod Eli M Store je dodavatelem veškerého nářadí určeného pro oba typy zahrad. Pokud chcete pěstovat různé plodiny, můžete si v obchodě nakoupit nářadí značky Fieldmann, jehož odolnost byla v praxi dostatečně prověřena i v nejnáročnějších podmínkách. Například se jedná o lopaty, vidle, hrábě, motyky a spoustu dalšího drobného zahradního nářadí. V okrasné zahradě se zase neobejdete bez travní sekačky nebo křovinořezu, nůžek na živé ploty a dalších strojů.

Nejnovější nabídka nářadí Fieldmann na zahradu

V sortimentu e-shopu Eli M Store najdete nejen běžné zahradní nářadí, ale také například elektrické sekačky na trávu, které se vyznačují spolehlivostí a přijatelnou cenou. Na našich zahradách jsou stále populárnější venkovní grily a různé grilovací pomůcky. V e-shopu si můžete objednat nově také vysokotlaké myčky, které se hodí nejen k mytí auta, ale také zpevněných ploch na vašem pozemku nebo střešních krytin, které tak můžete snadno zbavit mechů a lišejníků.