Zajištění ubytování v Chorvatsku v předstihu

Ačkoliv se v současné době zákazu cestování může zdát tato nabídka jako nesmysl, nikomu to nebrání plánovat si letní dovolenou v Chorvatsku a v dostatečném předstihu si zajistit i ubytování chorvatsko. Můžete k tomu využít největší a nejlepší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku, kde jsou přímé kontakty na majitele jednotlivých ubytovacích objektů bez provize pro cestovní kanceláře.

Jak na to?

Jakmile se v rodině shodnete na termínu a konkrétní lokalitě, stačí na internetu otevřít portál Ubytování v Chorvatsku. Do příslušné kolonky pak zadáte svůj e-mail, termín a konkrétní destinaci. Poté budete již pouze čekat, až vám jednotliví majitelé apartmánů či penzionů budou zasílat své nabídky. V tom spočívá největší výhoda portálu, jelikož veškeré podmínky budete dojednávat přímo s majitelem. Odpadne vám tak jednání s cestovní kanceláří, která si zpravidla účtuje provizi za zprostředkování. Konkrétní představu o apartmánech a penzionech si můžete udělat díky videoprezentaci, kde uvidíte daný objekt jak z vnějšího pohledu, tak jeho vnitřní vybavení.

Co portál nabízí?

Vedle nabídek ubytování zde najdete spoustu užitečných informací, které vám o dovolené v Chorvatsku přijdou vhod. Například si můžete přečíst různé tématické články o této krásné zemi, nebo si prohlížet mapy celého Chorvatska, jeho ostrovů nebo národních parků. Pokud vás zajímá, jaké bude ve vámi vybrané v konkrétním termínu nejen počasí v celém chorvatsku, ale dokonce i ve vámi zvolené lokalitě, dozvíte se to na portálu rovněž. Součástí portálu je nově také Fórum o Chorvatsku s recenzemi turistů, které vám pomohou při výběru. Rovněž vy máte možnost sem po skončení dovolené umístit své komentáře a postřehy, které pomohou zase dalším turistům.

Další informace

Mnoho českých turistů jezdí autem do chorvatska. Ti jistě uvítají aktuální informace o nových trasách, objížďkách či dopravní situaci. Užitečné jsou také mapy chorvatských ostrovů nebo vyznačených stezek v chorvatských národních parcích. Spousta informací se týká také stravování, pořádání kulturních akcí nebo možností sportovního vyžití, například škol potápění.