Vyzkoušejte sílu minerálních kamenů k posílení imunitního systému

Silná imunita není samostatným mechanismem, je to spíše množství tělesných systémů fungujících synergicky a celostně přispívající k posílení a posílení schopnosti imunitního systému.

Náš imunitní systém je kromě jídla, které jíme, také ovlivněn našimi emocemi a spánkovými návyky. Je tedy velmi důležité pečovat o naše holistické zdraví – tedy fyzické, duševní a emocionální pro dobrou imunitu. A proto mohou být léčivé krystaly skvělé pro udržení holistického zdraví.
Tyto vybrané krystaly jsou považovány za vysoce účinné při posilování imunity a uvolňování toxinů z těla. Tyto krystaly mají také určité další metafyzické aspekty, které jsou užitečné při řešení úzkosti, deprese, přizpůsobivosti, soustředění, emocionální pohody a odhodlání.

Ametyst

Je to velmi ochranný kámen a mocný léčivý krystal. Blokuje negativní energie prostředí a má silné čistící schopnosti. Posiluje imunitní systém, stejně jako čistí orgány. Ametyst je vynikající čistič krve a zmírňuje fyzickou, emocionální a psychickou bolest nebo stres. Zmírňuje bolesti hlavy a zmírňuje nespavost. Pro maximální užitek může být udržován v čakře třetího oka. Můžete ho mít i u nočního stolku.

Ametrín

Skládá se z ametystu a citrínu, pomáhá posilovat imunitní systém a může pomoci autonomnímu nervovému systému. Může pomoci léčit fyzické, psychické a emocionální vyčerpání. Zmírňuje alergie a poruchy trávení. Kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu, které pomáhají rozpouštět negativitu, tělesné toxiny a únavu. Pro maximální užitek jej můžete umístit do čakry Solar Plexus nebo korunní čakry. Můžete jej také umístit do povlaku na polštář.

Lepidolit

Je to silný očistný nástroj, který rozptyluje veškerou negativitu. Uklidňující kámen, zmírňuje poruchy spánku. Je také velmi užitečný při odstraňování stresu, deprese a výkyvů nálad. Umístěte lepidolit pod polštář pro maximální užitek.

E-shop magieprirody.cz má ve své nabídce nejen zmiňované minerály a produkty z nic vytvořené, ale také mnoho dalších minerálních kamenů, solné lampy, yonni vajíčka a další produkty harmonizující s přírodou.