Zaparkujte u letiště v Praze bez starostí

Praha je matkou všech měst, je to město, které má většina Čechů ve svém srdci a to zejména proto, že se zde psala česká historie. V hlavním městě se nachází také největší tuzemské letiště, které nese název Letiště Václava Havla Praha. V minulosti bylo známé jako Ruzyně, ale pak došlo k jeho přejmenování. Každoročně ho využije přes 3 miliony cestujících a je tak nejvíce využívaným letištěm u nás. Pokud plánujete i vy cestu letadlem a chcete využít hlavní mezinárodní letiště, měli byste promyslet, jak budete parkovat.

Jak si zajistit vhodné parkování

Parkování na letišti v Praze není vždy snadné a také ne levné. Přímo letiště nabízí parkovací místa, ale nejsou rozhodně levná. Nemusíte je využívat, můžete využít parkování na některém z přilehlých parkovišť, které se nachází nedaleko letiště. Parkování je dnes často velký problém a je vhodné na něj myslet s předstihem. Pokud už nyní víte, že vás v blízké době čeká let letadlem, měli byste se na to připravit. Přilehlá parkoviště jsou vhodným řešením, jedná se totiž o oplocená a hlídaná letiště, kde bude vaše auto v naprostém bezpečí a bez parkovacího lístku s ním nikdo neodjede.

Abyste si na takovém parkovišti s předstihem zajistili místo, nemusíte k němu osobně vyrážet, stačí k tomu využít online parkovací systém Parklot. Jedná se o přehledný systém, ve kterém najdete formulář, který stačí vyplnit a potvrdit. Nejprve vyberete požadované letiště a následně zvolíte čas a datum příjezdu a odjezdu. Následně se vám zobrazí všechna volná parkovací místa a to včetně celkové ceny za parkování. Stačí si vhodné místo vybrat a zarezervovat. Poté už se jen na dané parkoviště se svým vozem vypravíte a zaparkujete zde. Jak se dostanete z parkoviště na letiště? Vyzvedne vás zde pohodlný autobus, který vás odveze přímo na letiště. Celý proces parkování je snadný a jednoduchý. Zajisté si ho oblíbíte, používat ho můžete i pro parkování na dalších mezinárodních letištích.