Zajistěte si parkovací sloupky a zábrany

Kdyby všichni řidiči respektovali dopravní značky, svět by byl mnohem jednodušší, ale bohužel tomu tak není. Týká se to také parkování a vjezdu na místa, kde se parkovat nesmí. Často je mnoho míst otevřených jen proto, aby tam mohli záchranné složky, hasiči nebo vozidla údržby. Přesto mnoho řidičů na taková místa vjede. Problém to představuje i v případě vyhrazených parkovacích míst.

Umístěte zábrany, které zamezí vjezdu řidičů

Když si zaplatíte parkovací místo, abyste nemuseli po práci pracně hledat místo na parkování, a stojí tam cizí vozidlo, je to velmi nepříjemné. Skvělým řešením jsou parkovací sloupky a zábrany, které nabízí společnost TOP Znak s.r.o. Může jít jak o pevné, tak i o sklopné sloupky a zábrany. Jestliže je potřeba, aby se na dané místo nedostalo žádné vozidlo, pak je vhodné pořídit pevné sloupky. Nabízí se vám v provedení komaxit a zinek. Také můžete pořídit pevný motýlek, který zabírá ještě větší plochu. Ceny sloupků jsou velmi nízké a společnost vám může zajistit i jejich instalaci na potřebné místo.

Pokud jde o místo, kde je potřeba čas od času například vjezd údržby, pak je vhodné, aby šlo o sklopnou variantu, která je vybavena cylindrickým FAB zámkem. Obzvláště užitečné je to na parkovacích místech. Když cizí řidič na místě uvidí jen značku s vyhrazeným parkováním, nemusí ho to odradit. Když je však na místě sklopný sloupek, motýlek nebo zábrana, tak na daném místě nemůže parkovat vůbec. Vy zde však parkovat můžete, jednoduše si zábranu odemknete a můžete pohodlně zaparkovat. Všechny tyto produkty jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů a také jsou odolné vůči korozi, takže se nemusíte bát, že by po několika letech vypověděly službu. Navíc jsou všechny motýlky, sloupky i zábrany opatřeny červenou reflexní fólií, díky tomu jsou tyto překážky dobře viditelné za každého počasí a řidič je nepřehlédne. Prohlédněte si kompletní nabídku na stránkách společnosti https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.