Začínáme s PrestaShopem – kam se obrátit?

Když zakládáte nebo zlepšujete svůj internetový obchod, čeká vás řada novinek a investic. Musíte řešit také velké množství novinek a přemýšlet, co všechno bude muset zákazník udělat a jak mu všechny ty procesy při nakupování zjednodušit. V internetovém obchodě by se měli zákazníci snadno a rychle překlikávat z produktu na produkt, měli by si vybírat případně barvy a také si vybrat alespoň z několika základních možností, jak za zboží zaplatit a také to, jak si jej nechat doručit. Právě platby jsou další věcí, která je pro vás i vaše zákazníky důležité. Jak to vše nastavit?

Odborníci vědí

Ve chvíli, kdy řešíte platební metody a vůbec platby na e-shopu obecně, můžete využít PrestaShop. Jde o open sourcové řešení, které může využít snad každý internetový obchod. Je zcela zdarma, pod hlavičkou licence a podporuje různé možnosti plateb – šek, dobírka, PayPal, platební karta, GoPay a mnoho dalších. Nastavit, nakódovat a vůbec spravovat vše není jednoduché. Proto je dobré část nebo i všechny tyto povinnosti převést na někoho jiného. Ideálně toho, kdo všemu rozumí a bude vám k užitku. Firma 1Presta je tím pravým pomocníkem. Vše nainstalují, nastaví, naprogramují, odladí nesrovnalosti a vy tak budete bez problému jen využívat prestashop. A nemusíte se o nic starat.

Vybírejte rozsah spolupráce

1Presta nabízí jedenáct let zkušeností a také jde o jediného oficiálního partnera v České a Slovenské republice. Mají přímé vazby na mateřskou firmu ve Francii a neustále se od nich učí a vzdělávají. Jsou připraveni řešit každý problém, který se objeví, trpělivě odpovídají na všechny otázky, které vás zajímají. Můžete zvolit pravidelnou měsíční správu a to dokonce i rozsah, v jakém chcete spolupracovat. Někdo má větší e-shop, jiný zase menší, takže záleží na tom, co zvolíte. A nemusíte se už nijak stresovat, vše za vás vyřídí odborníci.