Vozidla Multicar zvládnou každou práci

Vozidla jsou skvělými pomocníky, kteří nás dokáží snadno a rychle dostat z bodu A do bodu B. Umí toho však mnohem více, řeč však není o běžných vozidlech, ale o legendě s názvem Multicar. Jde o transportéry a kompaktní nosiče, které dokáží zastat snad jakoukoliv práci. V Evropě jsou známé snad všude, stačí říci multicara a každý si vybaví šikovná vozidla, která zajistí práci v mnoha oborech, využívají se jak ve stavebnictví, tak i v zahradnictví, k likvidaci odpadu a často můžeme multikáry vidět i v komunálních službách.

Jak je vůbec možné, že toho tato vozidla tolik dokáží? Je to tím, že pro ně využijete více než 100 druhů nástaveb a tak je možné si tato vozidla přizpůsobit pro většinu prací. Samotná značka staví na více než 80 let dlouhé tradici a zkušenostech. Mezi malými nosiči komunálních nástaveb nenajde konkurenci a pokud po těchto vozidlech zatoužíte, můžete si je snadno zajistit. Dodá vám je společnost Unikont Group s.r.o., která na svém webu Unikont.cz nabízí celkem 3 typové řady vozidel Multicar, které se aktuálně vyrábí. Jde o Multicar M27 Compact (vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb), Multicar M31 (kompaktní nosiče nástaveb a transportéry) a Multicar M29 (úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry).

Jakou další techniku můžete mít?

Na Unikont.cz nenajdete jen vozidla Multicar, ale i širokou nabídku další vysoce kvalitní úklidové techniky. Vybírat si můžete stroje předních světových výrobců pro venkovní i vnitřní úklid. Pokud je vaším cílem úklid vnitřních prostorů, rozhodně by vaší pozornosti neměly uniknout scrubmastery. Jde o vysoce kvalitní podlahové stroje, které dokáží snadno a rychle mýt podlahu. Pokud potřebujete ve firmě rychleji a efektivněji uklízet, rozhodně byste se měli inspirovat nabídkou webu, která je velmi široká a zajisté v ní najdete ty nejlepší stroje, pro vaší firmu.