Užijte si pobyt v Nízkých Tatrách

Milujete lyžování? V České republice je možné lyžovat na mnoha místech, ale pokud si chcete užít opravdu kvalitní lyžování, je třeba vyrazit k sousedům. Nemusíte však jezdit jen do Rakouska, perfektní podmínky k lyžování má i Slovensko. Tatry jsou rájem lyžařů a pokud jste zde ještě nelyžovali, je nejvyšší čas to napravit. Tatry jsou skvostné místo, které je skvělé nejen k lyžování, ale i ke krásným výletům a k objevování místního folklóru.

Nejlepší ubytování v Nízkých Tatrách

Dovolenou si člověk neužívá zrovna každý den a když už se chystáte vyrazit do Nízkých Tater, vyplatí se zvolit Hotel Björnson, který patří k TOP slovenským hotelům. Je to ten nejlepší hotel Nízké Tatry a to zejména pro rodiny a milovníky lyžování. Vyrazit sem můžete v každém ročním období a v zimě si tu užijete obzvláště mnoho zábavy, protože hotel leží v bezprostřední blízkosti svahu. Jen vyjdete z hotelu a můžete lyžovat. Konkrétně se nachází v Demänovské dolině, uprostřed lyžařského střediska Jasná. Nejde o žádný malý hotýlek, ale o rozsáhlý komplex, který nabízí půvabný původní hotel Björnsonka, který je v horském stylu. Dále se nabízí Villa, Hostel a unikátní chatky Tree Houses. Celková kapacita hotelu čítá 216 lůžek a je vhodné si hotel rezervovat včas. Někteří lidé neradi cestují bez domácích mazlíčků a zde zajisté oceníte, že je hotel dog friendly a můžete vzít své pejsky s sebou.

Pokud jste chtěli rezervovat hotel Chopok, tento hotel je ideální, protože leží přímo pod lanovkou na tuto horu, která je třetí nejvyšší horou Nízkých Tater. Toto místo je naprosto kouzelné, budete uprostřed malebné přírody, která vás okamžitě uchvátí a vtiskne se vám do paměti. Kdo se jednou podívá do Nízkých Tater, ten už vždy bude hledat důvod, aby se mohl na toto krásné místo opět vrátit.