Úspěšné seznamování online je snadné, buďte ale lepší

Pokud hledáte partnera, kamarádství, nebo prostě jen někoho na popovídání, pak je pro vás skvělou volbou online seznamování. Svým seznamovacím profilem můžete oslovit desítky až stovky lidí během chvíle, kteří mají stejný cíl a tím je seznámení, nebo prostě navázání nového kontaktu. Pojďme se podívat na to, jak ze seznamky dostat co nejvíc a úspěšně navázat první kontakt.

Vytěžte ze seznamovacího profilu maximum

Své druhé já, které ale bude stále online a bude mít za cíl oslovit ty správné lidi vytvoříte díky seznamovacímu profilu na každé seznamce, takže si dejte opravdu záležet. Mezi dobrým a špatným profilem je obrovský rozdíl v tom, jak budou fungovat. Pojďme si tedy říct zásadní věci, na které bychom neměli rozhodně zapomenout.

Vyplnit všechny údaje a to pravdivě. Nemá smysl si cokoliv vymýšlet a pokud to budete dělat, nikdy nemůžete objevit skutečně vhodného člověka.

Přidat svou aktuální a přirozenou fotku. Můžete takto vytvořit první dojem a oslovit mnohem víc uživatelů. Jakto? Mnoho lidí se totiž na profily bez fotky ani nepodívá.

Chovat se slušně, být na seznamce aktivní alespoň pár minut denně. Pokud vás někdo zaujme, tak neváhejte a oslovte ho. Pokud někdo osloví vás jako první, tak určitě dlouho nečekejte a snažte se odpovědět co nejdřív. Pokud je to možné, dejte si také pozor na pravopis a vyhněte se opravdu hrubým chybám a překlepům, protože to nepůsobí zrovna nejlépe.

Bez fotky hodně ztrácíte, přidejte ji

Ano, už jsme to zmínili. Svou fotku rozhodně přidejte. Jednak bude váš profil důvěryhodnější, protože pokud se někdo chce opravdu seznámit a nemá co skrývat, pak není jediný důvod nepřidat alespoň jednu fotku. Bohatě postačí nějaké to selfie narychlo, které poslouží jako hlavní profilová fotka. Buďte usměvaví, přirození a sami sebou. Jako další fotky se hodí takové, na které jste třeba při vaší oblíbené aktivitě. Takže pokud přidáte nějakou fotku z výletu, procházky se psem, nebo třeba z dovolené, určitě to o vás může prozradit další fakta a vzbudíte tak mnohem větší zájem.

Opravdu si dejte záležet, vyplňte perfektně svůj seznamovací profil, přidejte aktuální fotky a uvidíte velice rychle, že těch pár minut navíc se vyplatilo a začne se vám na seznamce ozývat mnohem víc lidí. A nejen to – tito lidé budou víc odpovídat tomu, co hledáte.