Toužíte po stylovém oblečení?

Ráda se hezky oblékáte a snažíte se, abyste vždy byla upravená. Záleží vám na tom, jak vypadáte a jak vás vnímají ostatní? Pro někoho je to možná povrchní, ale věřte, že na tom není nic špatného. Zejména, pokud se umíte stylově obléknout za pár korun. Poradíme vám pár triků, jak i s pár kousky vypadat stále in a oslňovat své okolí.

Vše je doplňcích

Dámské oblečení by vždy mělo obsahovat klasické černé kalhoty nebo džíny, ke kterým můžete vždy vzít nápadnou tuniku, top nebo svetřík. Vše můžete doplnit o stylový šátek, náhrdelník nebo brož. Opatřete si do svého šatníku také černý top a černý svetr, který můžete kombinovat s výstředními legínami, džínami nebo elegantní či sportovní sukní. Váš outfit vyzdvihnete originálním páskem.

Nebojte se experimentovat

Když nosíte levné dámské oblečení, neznamená to, že máte na sobě oblečení nevkusné a nemoderní, jak si mnoho lidí mylně myslí. Když vše správně nakombinujete, budete vypadat mnohem lépe než nějaká hvězda, která se „nacpe“ do drahých značkových kousků, jak ji napadne.

Když si připravujete své oblečení na druhý den, zkuste si ho představit na někom jiném. Opravdu se tygrovaný pásek hodí k maskáčovým legínám? Připravte si vždy jen jeden nápadnější kousek a zbytek outfitu mu přizpůsobte.

Máte oblíbené buggy tepláky, které nyní „frčí“? K nim se nikdy nehodí elegantní top nebo halenka, ale skvěle budou vypadat s topem na tělo nebo trikem.

I muži se chtějí líbit

Stále více mužů se zajímá o svůj vzhled a vůbec to nemusí znamenat, že je zženštilý. Vkusným pánským oblečením naopak může vyzdvihnout svou mužnost a charisma.

Kde najdu levné vkusné oblečení?

Pokud nevíte, kde hledat levné, ale vkusné oblečení, mrkněte na webové stránky bavlissimo.cz, kde naleznete velký výběr moderních kousků za neuvěřitelně nízké ceny.