Relaxujte s výhledem na Karlštejn. Krajina, kterou si zamilujete

Každý z nás si čas od času zaslouží dovolenou. A nemusí to být hned dovolená v zahraničí, ale můžete vyrazit poznávat také dosud nepoznané kouty naší vlasti. Právě dovolená v Česku je často opomíjená, ale rozhodně neprávem. Kromě toho, že nemusíte absolvovat dalekou cestu, rychle sami zjistíte, že také u nás je toho hodně k vidění. Příkladem může být třeba okolí řeky Berounky v Českém krasu, kde se na pozadí vypíná dominanta Karlštejna, a které je jako stvořené pro relaxaci i romantiku.

Relaxace, romantika i narozeniny

Tady svou dovolenou zkrátka strávíte podle svých představ. Je to jen o tom, jaké si naplánujete aktivity, kterým se chcete během dovolené věnovat. Jednoduše navštivte hotel u hradu Karlštejn, který vám vše usnadní také nabídkou tematických balíčků. Díky tomu bude vaše dovolená přesně taková, s jakým cílem jste zde přijeli. Užijete si:

  • Pohodu a relaxaci
  • Romantiku
  • Narozeninovou party

Mezi velmi oblíbené patří relaxační balíček, který nechá vaše všední dny daleko za vámi. Je zde relaxační centrum nebo si můžete dopřát třeba masáže. Jste zamilovaní? Potom určitě nemůžete vynechat romantickou večeři při svíčkách na letní terase. Pokud dokonce plánujete svatbu, tak prostředí tohoto hotelu je k tomu jako stvořené, a to především s ohledem na možnost konání obřadu pod širým nebem na romantickém ostrově.

Pokud si chcete užít spíše přítomnosti přátel a kamarádů, můžete zde uspořádat také oslavu narozenin, která se stane jistě nezapomenutelnou. Velmi dobré je toto místo rovněž pro konání nejrůznějších firemních akcí.

Možnosti ubytování

U každého hotelu vás samozřejmě bude zajímat především ubytování. V tomto ohledu se zde můžete spolehnout na komfort. Ubytování na hotelu Karlštejn nabízí 21 plně vybavených pokojů. Jsou zde rovněž klimatizované pokoje, je tady wi-fi a zkrátka vše, co byste od komfortního ubytování očekávali.