Proč si pořídit plechovou garáž?

Většina lidí garáž nemá, je to velká nevýhoda, protože jejich vůz je vystaven všem povětrnostním vlivům, prší na něj, sněží na něj a střídající se počasí působí i na životnost vozu a jeho karosérii. Vyplatí se investovat do garáže a pokud si myslíte, že je to drahý luxus, tak není. Pořídit si můžete moderní plechové garáže, tyto garáže jsou velmi vzhledné, pevné, odolné a mají dlouhou životnost. Pro váš vůz se stanou velmi kvalitní ochranou před rozmary počasí i před zloději. Mít vystavené auto venku, to může lákat mnoho zlodějů, ale když je uklizené v garáži, tak víte, že je v bezpečí. V zimních měsících oceníte, že nebude vůz od sněhu a nebudete muset neustále škrábat sklo.

Výhody plechové garáže

Hlavní výhodou je cena a skvělý vzhled, tato garáž má také slabé stěny, takže nezabere mnoho místa. Plechové garáže se vám nabízí ve všech potřebných velikostech a jejich vzhled si můžete doladit podle vašich představ, stačí se obrátit na specialistu, kterým je firma StalConcept. Zajistí vám plechové garáže za nejnižší ceny a ve všech provedení.

Mohou mít libovolné způsoby otevírání vrat, mohou mít sedlovou střechu i střechu s bočním nebo zadním spádem. Skvělá je variabilita barev v lesklém i tmavém provedení, garáž tak může skvěle ladit k vašemu domu. Nabízí se i exkluzivní imitace dřeva, takže na první pohled nikdo nepozná, že jde o plechovou garáž.

Nejen, že jsou plechové garáže levné, ale v ceně máte navíc zahrnutou i dopravu a montáž. Vy se připravte jen na přípravu místa a terénu, garáž musí být na rovném povrchu a rohy je třeba podložit, ideální je betonová deska nebo betonové patky, které budou mít přesah kolem 15 cm. Za příplatek vám firma zajistí i ukotvení. Plechová garáž se stane ozdobou vašeho pozemku a nemusí se jednat jen o prostor pro vůz, ale třeba i o dílnu, zahradní domek na nářadí nebo třeba šikovný sklad.