Potřebujete pohoštění pro velké množství lidí?

Hromadné akce jsou možností, jak potkat mnoho zajímavých lidí a pobavit se. Chození na takové akce je velmi příjemné, ale ne každý si uvědomuje, jak náročné je něco takového pořádat. Jednou z největších starostí pořadatelů je to, aby se lidé na akci nenudili a také, aby měli co jíst a pít. Pokud nabízíte na akci jídla nebo nápoje, je potřeba se postarat o to, abyste měli vše na čem servírovat. Používání běžného nádobí by bylo jak drahé, tak i nezodpovědné, jistě by se vám mnoho kusů nádobí ztratilo nebo rozbilo. Takové nádobí je také těžké a je potřeba zajistit, aby ho někdo umyl. Nejlepší volbou je jednorázové nádobí, které se po použití jednoduše vyhodí. Je levné a můžete na něm hostům bez problémů připravit jakékoliv jídlo nebo občerstvení.

Jednorázové nádobí

Ať už nabízíte gastronomické služby nebo pořádáte akce, potřebujete mít spolehlivého a levného dodavatele gastronomických obalů, kelímků a jednorázového nádobí. V České republice je nejlepším dodavatelem tohoto sortimentu společnost Jarico s.r.o., u které si můžete tento sortiment vybrat v široké nabídce a za velkoobchodní ceny, stačí navštívit web Jarico.cz. Ušetříte tak mnoho peněz a navíc získáte dodavatele, který vás bude včas zásobovat potřebným zbožím.

Pořízení kelímků

Pokud hledáte kelímek na nápoj, na Jarico.cz jich najdete širokou škálu, můžete si vybírat kelímky z různých velikostí a materiálů. Základem jsou plastové kelímky. Nabízí se vám bílé i průhledné kelímky, které jsou ideální volbou pro studené nápoje a alkohol. Můžete však objednat i hnědo-bílé kelímky na kávu. Další možností jsou kelímky KRYSTAL a PET, oproti běžným plastovým kelímkům se liší tím, že jsou ze zesíleného materiálu, jsou sice dražší, ale lépe se drží a lépe se z nich pije. Pokud hodláte podávat teplé i studené nápoje, jsou skvělou volbou papírové kelímky. V případě horkých nápojů oceníte kelímky termo EPS.