Potřebujete dodávku? Vyberte si ze skladových zásob!

Mít dodávku je důležité zejména pro ty, kteří ji potřebují pro rozvoz zboží, pro zásobování, odvoz, dovoz a cokoliv, co potřebujete přemístit z jednoho místa na to druhé. Pokazilo se vám stávající auto? Nebo jste se rozhodli, že nastál čas pořídit si první nebo rovnou druhé auto? Pak vybírejte z nabídky pečlivě. Když už si vyberete, stává se, že vozidlo není k dispozici na skladě a musí se čekat, než ho dodají. Potřebujete, ale vůz co nejdřív, ideálně s ním odjet hned při nákupu? Není to problém, stačí jen vědět, kde taková vozidla hledat!

Kde si koupit auto?

Dodávky, které by vám mohli pomoci v podnikání nejsou k mání? A pokud ano, trvá to, než je dodavatel dopraví přímo k vám? Nasedni a jeď je firma, která disponuje skladovými vozy. A z nich si můžete vybrat podle libosti a vašich potřeb. Valníky s plachtou do 3 5 t, klasické furgon dodávky, další typy nástaveb a podobně. Z široké nanídky si umí vybrat opravdu každý a vozy jsou skladem, tedy si můžete jednoduše automobil vybrat, vyřídit všechnu administrativu a tím pádem si můžete vozidlo takřka ihned odvézt s sebou a hned s ním začít pracovat. Nejste si jistí, jestli dodávka je to pravé pro vás? Pak můžete vyzkoušet pronájem!

Kde si pronajmout auto?

Pokud si nejste jistí, zda je pro vás koupě automobilu tím pravým, pak je zde možnost dlouhodobého pronájmu dodávek. Ty jsou k dispozici s full service balíčkem služeb. Například valník s plachtou do 3 5 t získáte s běžnými opravami a údržbou v ceně. K tomu budete mít povinné ručení a také havarijní pojištění. K tomu je samozřejmostí silniční daň, dálniční známku v České republice, pneu a další věci. V klidu se pak rozhodnete, zda je pro vás lepší koupě nebo pronájem automobilu.