Otava potěší každého vodáka, splujte tuto řeku s půjčenou lodí

Otava je populární vodáckou řekou, v minulosti se na ní rýžovalo zlato, dnes se po ní prohání na lodích nadšení vodáci, kteří si mohou vychutnávat krásnou přírodu i řeku, která je na některých místech poměrně divoká. Pokud i vy toužíte tuto řeku splout, nic vám v tom nebrání, dokonce ani absence lodi a vybavení, to vše vám totiž zapůjčí půjčovna lodí Otava.

Půjčovna lodí do pohody i nepohody

Vodáci ze všech koutů naší země se už více než 20 let obrací na známou půjčovnu lodí Dušan Jakubec, která vám zajistí vše pro splouvání řeky Otavy. Půjčit si můžete několik typů lodí, které zahrnují plastové kánoe vydra, Samba a Tukan, kajaky Bert, případně i rafty Colorado. Kromě lodí si můžete půjčit i kompletní vybavení, takže toho s sebou opravdu mnoho brát nemusíte. Lodě si můžete v půjčovně vyzvednout, ale zajisté uvítáte možnost, když vám půjčovna lodě dopraví až na místo, odkud budete chtít na řeku vyplout, zajistí i dopravu vodáků nebo převoz vašich zavazadel mezi tábořišti.

Když dojedete na konec vaší trasy, půjčovna si pro lodě zase přijede. Kolik půjčení lodě a vybavení vlastně stojí? Budete možná v šoku z toho, jak moc je půjčení levné. Ceník najdete na stránkách půjčovny lodí Jakubec. Krásný vodácký výlet pro celou rodinu nebo partu kamarádů vás tak v podstatě vyjde jen na pakatel a vy si odnesete skvělý zážitek. Půjčovna je schopna najednou přivézt až 18 kánoí. Jejich služeb využívají i školy, které chtějí žákům zajistit hezký školní výlet. Velkým benefitem půjčovny je celá řada výhod, kromě nízkých cen poskytují i množstevní a věrnostní slevy, nabízí možnost uskladnění vašich batohů nebo připojištěn lodí proti krádeži a poškození.

Nechte si od půjčovny poradit

Půjčovna lodí Otava vám poradí se vším potřebným. Pokud nemáte s řekou Otavou žádné zkušenosti, může vám poradit vhodnou trasu pro váš výlet a doporučit vhodný typ kánoe. Lodě vám může zajistit pro splutí Otavy od Sušice až po soutok s Vltavou. Přímo na stránkách půjčovny naleznete vodáckou mapu Otavy a tabulky, ve kterých jsou podrobně popsány města, obce, kempy, tábořiště i jezy. Najdete zde důležité informace o jednotlivých trasách. Na webu půjčovny zkrátka najdete vše, co potřebujete vědět pro splouvání řeky Otavy.

Půjčovna vám zajistí vybavení i pro splutí dalších řek, od Lužnice až po Sázavu, Vltavu a další řeky. Vodácká sezóna je sice poměrně dlouhá, obvykle od dubna do října, ale v hlavní sezóně je potřeba počítat s největším zájmem o půjčování lodí a je lepší si ji zarezervovat včas. Když se na půjčovnu obrátíte, můžete očekávat příjemný a vstřícný přístup, můžete se zeptat na vše potřebné a vždy vám skvěle poradí. Díky úzké spolupráci s vodáky je půjčovna Dušana Jakubce tím nejlepším pomocníkem všech příznivců vodní turistiky. Na stránkách půjčovny najdete kontakt, možnost rezervace i všechny informace, které potřebujete vědět.