Originální dárky od společnosti Frutiko

Každý, kdo pořizuje dárek, ať už k jakékoli příležitosti, si přeje, aby z něj měl obdarovaný radost. Vždy chceme, aby byl náš dárek originální. Takové jsou i dárky, které nabízí společnost Frutiko. Kytice jistě vykouzlí úsměv na tváři každého, ale pokud je navíc jedlá, je to radost dvojnásobná. Můžete si objednat hned dva různé druhy jedlých kytic. Jeden typ je vyráběný z čerstvých kousků ovoce a druhů z kvalitní belgické čokolády, muffinů a popcaků.

Vykouzlete úsměv na dětské tváři

Vybírat dárky pro děti tak, aby byly originální a navíc se líbily, není vůbec snadné. Stejné to je i s narozeninovým dortem. Tytam jsou doby, kdy slavnostní narozeninové oslavě vévodil klasický dort. V současné době jsou trendem narozeninové dorty netradičního vzhledu. Mezi takové patří i dorty připravované z krásných a chutných cupcaků či muffinů. Stejné je to i s dětskou kyticí. Žádné dítko nepotěší kytice, ač je uvázaná z jakýchkoli květin. Ale co taková kytice vyrobená z ovoce či čokoládových popcakes? Jedná se o dortová lízátka, která jsou umístěná na špejli. Pro jejich výrobu se používají kulaté dortíky, jež se pečou z korpusového těsta a ozdobené jsou čokoládou, oříšky či kokosem. Dortíky se pečou a zdobí v den doručení. Dorty i kytice můžete nechat doručit na jakékoli místo na našem území.

Potěšte i maminku s novorozencem

Narození miminka je velmi slavnostní událost, kterou je třeba oslavit vhodným dárkem. Dárek pro novorozence se většinou kupuje v podobě dětského oblečení či hraček. Frutiko nabízí památeční hrnečky se jménem a datem narození nebo oblečení s osobním vzkazem či jménem miminka.

A čím udělat radost a zároveň zpříjemnit pobyt v nemocnici mamince? Třeba nádhernou květinou z živých květů či květinou z ovoce. Velmi oblíbená je i krabice růží, jíž lze doplnit kartičkou s osobním věnováním.