Odtah a likvidace vozidla zdarma? Firma ZAHOTOVÉ s.r.o. to dokáže!

Na ulicích a parkovištích chátrá stále mnoho vraků, o nichž majitelé netuší, že je mohou zpeněžit. Přitom stačí tak málo. Využití profesionální služby je skvělý způsob, jak se zbavit svého starého nebo poškozeného vozu. Jsou to rychlé a snadné peníze a navíc máte jistotu, že jsou recyklovány a správně zlikvidovány podle zákona o odpadech. Firma ZAHOTOVÉ se s radostí postará o vaše vozidlo bez ohledu na to, co se mu stalo a v jakém je stavu. Odtah a profesionální likvidace vozidla je jejich standardem.

Peníze dostanete vyplacené okamžitě na místě

Váš autovrak je cenný pro zahotove.cz, pro vaše vozidlo si přijedou dle domluvy, většinou během 24 hodin. Po podepsání kupní smlouvy vám dají dohodnutou částku. Je to skvělý způsob, jak rychle vydělat peníze z vašeho nechtěného autovraku. Odtah auta proběhne týž den. V jeden den se zbavíte nepojízdného vozu a získáte peníze. Až proběhne likvidace auta, obdržíte doklad o ekologické likvidaci.

Uvolněte místo na vašem pozemku

Autovraky zabírají místo, zejména pokud jich máte více. Zahotove.cz se postará o všechna vaše nepojízdná vozidla, včetně užitkových a průmyslových vozů. Nezáleží na stavu vozidel.

Zahotove.cz vám to usnadní tím, že přijedou za vámi. Hodnotitel vás může navštívit nebo vám bude poskytnuta nabídka na základě dat, která jste poskytli. Zahotove.cz odveze vaše auto z vašeho pozemku a vám vznikne více místa.

Zbavte se starostí s autovrakem snadno a rychle

Logistika stěhování vašeho auta může být ošemetná, ale s využitím služby zahotove.cz vám zbývá řešení bez stresu. O vše se postarají a vy nemusíte vycházet z domu. Cenovou nabídku můžete získat telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře. V některých případech za vámi přijede technik, aby zhodnotil vaše vozidlo. Jednodušší už to být nemůže.