Objevte eleganci peněženek dolarovek

Pochopitelně, že peněženka dolarovka nemusí sloužit pouze k ukládání dolarů, ale jakékoliv měny. Dolarovka je určena pouze pro papírové bankovky. Na mince si můžete pořídit speciální koženou peněženku, abyste nemuseli drobné hledat po kapsách. Klasickou peněženku si můžete také pořídit, ovšem dnes ji již ani pomalu nepotřebujete. Na ukládání platebních či zákaznických karet slouží speciální pouzdra na karty. Nejen u sportovců je velice oblíbená praktická černá sportovní peněženka s poutkem po pohodlné nošení.

Sortiment obchodu AHAL

Tento obchod se specializuje na výrobky z pravé kůže, ale i z kůže umělé nebo jejich kombinací. Hlavním sortimentem jsou různé druhy a typy peněženek od pánských, dámských, dětských, peněženek pro leváky, peněženek na mince až po dolarovky. V nabídce obchodu jsou také visačky neboli štítky na kufry, klíčenky nebo pouzdra na doklady či na karty. Pánové si například díky pouzdru na klíče mohou chránit své kapsy před protržením od klíčů. Kdo často cestuje do zahraničí, jistě ocení koženou visačku, neboli štítek na kufr. Visačka je jednoduše připevní k držadlu kufru pomocí pevného poutka. Dovnitř visačky se vloží papírek se jménem a adresou. Štítky na kufry slouží k identifikaci jejich majitelů. Pokud by se vám kufr ztratil na letišti nebo někde na cestě, budete mít daleko větší šanci, že se vám vaše zavazadlo vrátí.

Co je to dolarovka?

V kategorii dolarovek v obchodě AHL najdete převážně dolarovky a jiné malé peněženky. Například kožená pánská peněženka dolarovka je malá praktická peněženka, která se skládá ze dvou částí spojených kovovou sponou držící bankovky. Muži si ji oblíbili pro její jednoduchost, praktičnost, zvláště když některé dolarovky mají navíc i kapsy na mince a na platební karty. Sortiment dolarovek zahrnuje spoustu typů od luxusní kožené dolarovky šedo-černé barvy s mincovníkem, až po velmi levné dolarovky z umělé kůže. Luxusní ovšem v tomto případě vůbec neznamená drahé, neboť vysoce kvalitní dolarovku pořídíte i za necelých 300 Kč.