Nenechte se zdržovat pomalým počítačem

Už zase musíte dlouho čekat na otevření programu? Notebook se vám v jednom kuse seká? Tyto problémy zná mnoho uživatelů. To je osud mnoha notebooků, když se však uživatelům notebook zpomalí, často ho zbytečně vyhodí a pořídí si nový. Pomalý notebook nemusíte vyhazovat, existují účinné způsoby, jak ho zrychlit. Jsou servisy, kde znají ty nejlepší metody pro zrychlení notebooku. jedním z nich je FopaNET, zkušený servis notebooků, který najdete ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42.

Jak probíhá zrychlení počítače?

Když se notebook zpomalí, musí to mít nějakou příčinu. Mnoha lidem se v průběhu času nahromadí v počítači programy, které velmi zpomalují jeho chod, ale nejsou důležité. Rovněž internetový prohlížeč mnoha uživatelů obsahuje mnoho doplňků, které zpomalují vyhledávání i počítač, ale ve skutečnosti je nepotřebujete. Často je na vině zpomalení virus nebo malware, kterým se počítač nakazil. V každém z těchto případů provede servis vyčištění počítače od zbytečných programů, doplňků a v případě nákazy bude odvirován. Někdy je na vině prach, časté používání notebooku vede k postupnému zanesení prachem, ten následně notebook zahřívá a zpomaluje, v takovém případě se prach vyčistí a nahradí se teplovodivá pasta.

Pokud vám také bude připadat notebook pomalý, je tu další možnost, která je velmi účinná, tentokrát už hardwarová úprava, kterou je SSD disk – zrychlení počítače. HDD v notebooku není příliš rychlý a jeho rychlost čtení je obvykle kolem 100 MB/s. Přitom SSD disk je pětkrát rychlejší. Jak zrychlit počítač pomocí SSD disku? Technik může jednoduše nahradit HHD ve vašem počítači za SSD disk a tím se výrazně zrychlí. Pomalý počítač vás každý den zbytečně okrádá o mnoho času, obraťte se na servis, kde váš problém vyřeší. V servisu hravě vyřeší i hardwarové a softwarové problémy, ať už máte se svým počítačem nebo notebookem jakékoliv trable, zde vám je pomohou co nejrychleji vyřešit.