Nářadí Stanley Fatmax je vhodné pro profesionály i kutily

Ruční elektronářadí, případně akumulátorové nářadí je nepostradatelným a nenahraditelným pomocníkem každého řemeslníka. Vrtačka, bruska, pilka či další nářadí nemůže chybět ani v pořádné domácí dílně nebo garáži. Zejména domácí kutilové si nekupují toto nářadí každý den a některým vydrží i celý život. Proto je třeba jeho výběru věnovat velkou pozornost. To však platí i pro profesionální řemeslníky, kteří používají elektro či aku nářadí prakticky denně. Obě skupiny uživatelů se proto zaměřují především na kvalitu, ale také na výkon, životnost i cenu. Všechny tyto parametry splňuje skvělé nářadí Stanley Fatmax, které patří na trhu nářadí k tomu nejlepšímu.

Nabídka nářadí Stanley Fatmax

Výrobce tohoto nářadí přichází každoročně s novinkami, které inovuje a zdokonaluje jednak na základě vlastních poznatků vyplývajících z náročných zkoušek, a jednak vychází z připomínek a podnětů spotřebitelů. K nejpoužívanějšímu nářadí patří vrtačky, ať už elektro nebo akumulátorové. Bez vrtaček se neobejde téměř žádný profesionální řemeslní, ale ani domácí kutil. Používají se k vrtání otvorů do zdí a do nejrůznějšího materiálu, nebo k utahování a povolování šroubových spojů. V této kategorii je novinkou bezuhlíková aku vrtačka, jejíž motor umožňuje dlouhý provoz tohoto stroje na jedno nabití, a to i při vysokém výkonu.

Další nářadí

Hojně využívaným nářadím jsou úhlové brusky. Jejich hlavním posláním je broušení, ovšem také se hodí k řezání tvrdých materiálů, především kovových nebo betonových. K bourání zdí či menších objektů lze použít bourací nebo vrtací kladiva. Jedním z nejpoužívanějších nářadí jsou elektrické pily, které se dělí na okružní neboli kotoučové a na pily přímočaré. Výrobce Stanley Farmax dodává na trh také nářadí pro skladové hospodářství. Zde se při balení zboží uplatňují sponkovače k nastřelování spon nebo hřebíků. Vedle nářadí vyrábí Stanley Fatmax také různé úložné systémy, jako jsou například praktické boxy, brašny nebo kufry na nářadí.