Moderní peněženky splní účel, ale vykouzlí i úsměv na tváři

Vaše dítě dospělo do věku, kdy potřebuje peněženku. Už to není to malé stvoření, které si dá peníze do kasičky a střádá na něco dobrého na zub. S narůstajícím věkem se dítěte potřeby zvyšují, a to souvisí i s počínající manipulací s penězi. Zatímco ve školce jste nemuseli nic takového řešit, nyní vám přibyla nová starost – pořídit dítěti peněženku. Peněženka dětská může skvěle posloužit i jako dárek. Jestli se dítěti blíží narozeniny nebo svátek, máte příležitost mu jí koupit.

Pro malé děti je při výběru peněženky důležité provedení

Na suchý zip a se šňůrkou na krk, je větší jistota, že dítě peněženku snadno rozepne a na druhou stranu také neztratí. Pokud tedy hledáte peněženku pro menší dítě, které se s penězi teprve učí zacházet, jsou naše peněženky tou správnou volbou. Jsou vyrobeny z textilního materiálu s voskovaným povrchem – lze je tedy omýt i vodou. Je to praktické, když vezmete v úvahu, že malé dítě často ušpiní nejen sebe, ale také věci. Malé slečny a pánové budou z našich „bezúdržbových“ peněženek nadšené. Velký sortiment peněženek tak zaručuje výběr peněženky dítěti přesně na míru. Je libo Sofia, Frozen, Mickey Mouse nebo třeba Minnie peněženka? Určitě zde najdete tu pravou,která se bude dítěti líbit. Ať už kulatou nebo hranatou, všechny jsou krásné.

Děti ocení barevnost, dospělí praktičnost

Většina peněženek má jednu velkou kapsu na zip, což je pro dítě na prvním stupni základní školy ideální. Vše má v jednom fochu a ví, kam sáhnout. Ať už penězi potřebuje zaplatit školní autobus, oběd nebo hračku, vždy si hravě poradí. Pro starší děti máme důmyslnější peněženky, jsou propracované v každém detailu a dítěti tak zajistí uložení nejrůznějších kartiček, mincí a bankovek – vše přehledně a pěkně zvlášť. Nosí vaše dítě také klíče? V naší nabídce najdete rovněž klíčenky. Je jen na vás, jak je využijete. Nejen, že se s nimi klíče snáze najdou, ale dají se do nich dát třeba drobné mince. V neposlední řadě si zde může vybrat i dospělý – peněženky AHAL.