Levný tisk zajistí ABC tiskárna

Možná si nyní říkáte, kdo by si v dnešní digitální době objednával tiskoviny. Možná se podivíte, ale tiskoviny jsou i v době počítačů a internet stále v oblibě. Jsou dokonalou jednoduchou a cenově dostupnou formou reklamy a především pak v případě, že jsou zpracovány kvalitně. To vše nabízí e-abctiskarna.cz.

Letáky z vlastních tiskovin

Letáky tisk jsou stále často využívanou formou propagace. Setkáme se s nimi nejen v případě nákupních, ale také kulturních a společenských akcí. Pokud máte vlastní tiskoviny, můžete je pro výrobu letáků využít, v případě, že vám chybí, zkušení pracovníci tiskárny vám navrhnou tiskoviny dle vašich požadavků a potřeb. Výhodou je možnost volby různých typů skladů, formátů i papírů.

Mezi varianty letáků patří letáky neskladné či s jedním, dvěma nebo více lomy. Zajímavé jsou i letáky mutační, které obsahují více variant.

Pozvánky pro každého

V případě, že chcete používat tištěné pozvánky, je potřeba pro jejich výrobu používat kvalitní druhy papíru. ABC tiskárna zajistí tisk pozvánek na prvotřídní materiály. Patří mezi ně papír křídový, bílý ražený, bílý perleťový nebo krémový papír. Samozřejmostí je kvalitní design, který zahrnuje logo vaší firmy a základní údaje.

Firemní desky

Firemní kulturu podpoří i firemní desky s chlopní nebo bez ní. Podpoří tak profesionální prezentaci a budoucím partnerům a zákazníkům nastíní váš profesionální přístup. Desky si můžete nechat také zalaminovat pomocí matné nebo lesklé fólie. Chcete-li používat desky opravdu profesionální, lze je zušlechtit pomocí parciálního UV lakování.Zaměstnanci ke každé zakázce přistupují individuálně a profesionálně připraví nabídku.

Vzhledem k tomu, že objednávku zadáváte online, můžete tak činit 24 hodin denně 7 dní v týdnu a navíc ihned zjistíte cenu tisku.