Kovový plot s dlouhou životností

Pozemek lze oplotit různým způsobem. Vedle tradičních dřevěných či pletivových plotů, se prosazují také ploty betonové. Ovšem klasikou, která byla zdokonalena díky moderním technologiím, jsou kovové ploty. Obzvláště výrobky bohumínské společnosti PLOTY B&V s.r.o. nejlépe odpovídají současným nárokům. K jejich přednostem patří vedle elegantního vzhledu a pocitu bezpečí, zejména dlouhá životnost bez nutnosti jakékoliv průběžné údržby. Těchto vlastností se dosahuje speciální povrchovou ochranou, která způsobuje, že kovový plot je stále jako nový.

Výroba kovových plotů

Společnost PLOTY B&V se sídlem v Bohumíně kovové ploty vyrábí a na objednávku také montuje. Ke kvalitě a dlouhé životnosti kovových plotů přispívá jednak kvalitní materiál, a jinak speciální povrchová ochrana všech plotových dílů. Ta je zárukou dlouhé životnosti, ale také důvodem pěkného vzhledu. Těchto vlastností dosahuje výrobce aplikací práškových barev na povrch materiálu. Jedná se o metodu nazvanou duplexní případně triplexní ochrana. Jejím principem je nanášení nejprve epoxidové vrstvy a poté vrchní polyesterové práškové barvy. Práškové polyestery dodává bohumínské společnosti renomovaná švýcarská firma IGP Pulvertechnik AG. Tento materiál dosahuje fasádní kvality, díky které nevyžaduje kovový plot žádnou další údržbu. Všechny části kovového plotu včetně jeho příslušenství mají elegantní vzhled a dlouhou životnost.

Typy kovových plotů z Bohumína

Pro lepší orientaci odběratelů rozděluje firma PLOTY B&V své výrobky do několika řad. Jednotlivé řady jsou pojmenovány takto: Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Pro majitele rodinných domů, ale i jiných objektů jsou ideální kovové ploty k rodinnému domu řady Briliant. Ploty této řady jsou vhodné díky přijatelné ceně, ale také je na ně poskytována desetiletá záruka. Výhodou pro majitele je dlouhá životnost všech plotových dílů včetně spojovacího materiálu, který je z nerezu. Zákazník si může vybrat rozměr podle svých potřeb a zároveň si může objednat i vjezdovou bránu a vstupní branku ve stejném provedení jako je tento kovový plot.