Jak nejlépe zaparkovat na letišti ve Wroclawi?

Wroclaw, či také Vratislav, patří mezi nejznámější polská města. Nachází se na jihozápadě země a žije zde přes 600 tisíc obyvatel. Toto město přirozeně láká mnoho lidí, má velmi bohatou historii a Češi sem velmi rádi jezdí nebo létají. Mnoho z nich se zde rozhodlo i bydlet. Pokud plánujete let z tohoto města, zajisté už řešíte, jak se na letiště dostanete. Vyberete si taxi službu nebo vás odvezou vaši známí? Zajisté je nejpohodlnější jet na letiště vlastním vozem.

Zaparkujte bez zbytečných starostí

Při cestování na letiště vlastním vozem je zapotřebí mít vyřešené parkování. Jestliže je vaším cílem parkování na letišti ve Wroclavi, měli byste na něj myslet včas. Samotné letiště sice nabízí místa na stání, ale nejsou levná. Nejedná se o jedinou možnost, v blízkém okolí je velké množství parkovišť, která můžete využít. Nejsou to obyčejná parkoviště s volným přístupem, ale bezpečná oplocená parkoviště, která jsou neustále monitorovaná. Na těchto parkovištích bude vaše auto v bezpečí a parkování zde navíc není drahé.

Abyste si mohli místo na takovém parkovišti zajistit, stačí využít online parkovací systém Parklot. Jeho použití je velmi snadné a zvládne to kdokoliv, stačí navštívit webové stránky parklot.cz, kde naleznete formulář, který vyplníte. Jako první zvolíte preferované letiště, v tomto případě letiště ve Vratislavi. Následně zvolíte čas a datum odjezdu a příjezdu. Poté potvrdíte hledání a zobrazí se vám všechna volná parkovací místa a to i s celkovou cenou za parkování. Stačí si z nich vybrat a místo si zarezervovat. Poté už se jen v daný den na parkoviště vydáte a vůz na něm necháte. Bude zde bezpečně čekat do vašeho návratu a bez parkovací karty s ním nikdo cizí neodjede. Přímo na parkovišti vás vyzvedne autobus, který vás dopraví až na letiště. Celý proces je velmi snadný a zajisté usnadní vaše cestování letadlem.