I dort, pokud je netradiční, může být originální dárek

Pokud vybíráte dárek k poděkování, určitě chcete, aby byl originální a výjimečný, stejně jako osoba, pro níž je určen. Proč by to nemohl být třeba dort? Teď si možná povzdechnete, že dort přeci není ničím výjimečným. Opak je pravdou a to v případě, že si objednáte dort od společnosti Frutiko.

Výjimečné dorty pro každou příležitost

Společnost Frutiko nabízí svým zákazníkům možnost obdarovat své nejbližší i známé či kolegy opravdu výjimečnými dorty a to jak klasickými, tak třeba i v podobě bonboniéry nebo dortové kytice. Jak taková dortová kytice vypadá a z čeho se připravuje? Základ tvoří domácí a ručně vyráběné mini dortíčky, muffiny nebo popcaky z klasického nebo kakaového těsta, které se namáčejí do velmi kvalitní čokolády dovážené z Belgie. Ty se následně zdobí různými druhy oříšků, fondánem a čokoládou. Tvary však mohou být i různé – srdíčka (třeba jako svatební dar), kuličky nebo kytičky. Ozdobené kousky se aranžují do dortových kytic. Chcete-li někoho touto originální kyticí překvapit na nejvyšší míru, můžete mu tuto kytici nechat doručit na konkrétní adresu, v konkrétní den. Kytice doručují zkušení kurýři, ve speciálních přepravních boxech. Kytice se vyrábějí v den doručení, díky čemuž je zajištěna jejich čerstvost.

Zdravá a chutná alternativa

Jestliže víte, že obdarovaná osoba si hlídá štíhlou linii nebo není zastáncem sladkostí, můžete jí potěšit ovocným košem či ovocnou kyticí. Pro přípravu se využívají výhradně čerstvé kousky ovoce. V kytici se objevují různé druhy melounů, hroznové víno, ananas, jablka, kiwi, jahody, meruňky či pomeranče. Jednotlivé kousky se aranžují do různě velkých nádob, kde vytvářejí dokonalé tvary napodobující kytice klasické.

Chystáte překvapení pro manžela či kolegu? Pak mu nechte připravit kytici slanou.