Fotopasti Bunaty využijete pro sledování zvěře i ochranu majetku

Slyšeli jste už o fotopastech? Jde o fenomén, který nachází stále více možností využit. Tyto malé maskované přístroje můžete umístit kamkoliv, nejlépe na strom, odkud budou monitorovat vybranou oblast a vyfotí vše živé, co se jim dostane do cesty. Na trhu je mnoho značek fotopastí, ale ne všechny jsou kvalitní. Mezi značky s nejlepším poměrem ceny a kvality patří fotopasti Bunaty.

Co všechno fotopast umí?

Fotopast snímá prostřednictvím PIR čidla, které reaguje na tepelný pohyb, může jít tedy o lidi i o zvířata. Myslivci, lesníci, ochránci přírody, lovci i nadšenci používají fotopasti pro sledování přítomnosti a života zvířat v určité lokalitě. Jde o nejlepší způsob, jak sledovat divoká zvířata ve svém přirozeném prostředí.

Stále populárnější jsou však pro ochranu majetku, protože v mnoha ohledech předčí kamery. Zatímco kamery jsou všem na očích, fotopast Bunaty je po umístění na strom téměř neviditelná a dokonale vám zdokumentuje, kdo všechno se pohybuje na vašem pozemku. Fotopasti disponují nočním přísvitem, takže dokáží pořizovat snímky i za naprosté tmy. Tyto přístroje jsou velmi odolné, mohou být v exteriéru po celý rok a za každého počasí. Jsou naprosto spolehlivé a jelikož reagují ve zlomku sekundy, je nemožné projít kolem fotopasti aniž by vás nezaznamenala.

Snímky se ukládají na paměťovou kartu, vy si je můžete prohlédnout na těle fotopasti, ale třeba také na počítači či na televizi. Pokud se nechcete jen dívat, co fotopast zaznamenala, ale chcete mít aktuální přehled, vyplatí se koupit fotopast s GSM modulem. Ta vám může pořízené snímky posílat formou MMS na telefon nebo na email. Budete tak neustále vědět, co se v monitorované oblasti děje. Ceny fotopastí jsou nízké a umožní vám zajistit kvalitní ochranu pozemku za minimální náklady.