Erektilní dysfunkce a její řešení

Když má muž problém s erekcí, je vhodné identifikovat důvod. Ojedinělé problémy jsou zcela běžné. Erekce je úzce spjata s psychikou a když je muž unavený, ve stresu, má trému nebo třeba požil mnoho alkoholu, nemusí se erekce dostavit. Pokud se erekce nedostavuje opakovaně, jde o náznak, že by mohlo o erektilní dysfunkci jít. Tento problém je častý zejména u mužů ve středním věku.

Problém je třeba řešit včas

Důležitou úlohu hraje prevence. Pokud si chcete zajistit kvalitní erekci o nejdéle, je vhodné se vyhýbat stresu, pravidelně sportovat, mít vyvážený jídelníček, štíhlý pas, nekouřit, nepřehánět to s alkoholem a pravidelně masturbovat nebo mít pohlavní styk. Ani to někdy neodvrátí problém a když se dysfunkce objeví, je vhodné tento problém co nejdříve sdělit urologovi. Nemusíte se za to stydět, tento problém má časem většina mužů a urolog je zvyklý tyto problémy adekvátně řešit a poskytne vám také cenné rady.

Za vaším problémem může být nějaký zdravotní stav, o kterém sami nevíte. Když vás urolog vyšetří, obvykle stanoví vhodnou léčbu, nejčastěji se předepisují léky s obsahel sildenafilu nebo tadalafilu, jde o známou Viagru nebo Cialis. Tyto léky působí asi do půl hodiny. Následně stačí sexuální vzrušení a stimulace penisu k tomu, aby se objevila pevná erekce a lepší výdrž.

Tyto léky jsou na předpis a to mnoha mužům vadí. Bez předpisu léky na erekci v lékárnách nekoupíte. Existuje ovšem alternativa, kterou je Kamagra. Jedná se o generikum Viagry, tedy o lék se stejnou účinnou látkou, ale jiným výrobcem. Kamagru vyrábí indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma. U nás ji prodávat nesmí, protože zde platí patent Pfizeru, můžete si ji ovšem objednat online. Nejlepším místem pro nákup je oficiální zprostředkovatel, kterým je Kamagris.com. Koupíte zde originální produkty Kamagra a to v mnoha podobách od tablet až po šumivou Kamagru, poživatelné gely nebo třeba cucací bonbóny.